KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14024546
nr 1402 4546
Carl Anton
(f. 1933), Sverige
Skärgård. 66x46, yttermått inklusive ram: 82x61, akvarell. Signerad
Carl-Anton Axelsson, Carl Anton, svensk konstnär, född 1933.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 7 juni 2021
kl 19:33:21
5/6 22:36:11
100 kr
6/6 18:48:46